קורס יסודות הצילום הדיגיטאלי

קורס "יסודות הצילום הדיגטלי".


למי מתאים קורס "יסודות הצילום הדיגיטלי"?

הקורס מתאים לחובבי צילום ו/או צלמים בתחילת דרכם המעונינים לשפר ולהעמיק את הידע וההבנה שלהם בעולם הצילום, ללמוד טכניקות צילום חדשות ולהבין כיצד פועל עולם הצילום הדיגיטלי.

מהו קורס " יסודות הצילום הדיגיטלי"?

קורס זה הינו שער הכניסה שלכם לעולם הצילום הדיגיטלי המקצועי. הקורס מועבר בשיטת לימוד ייחודית ומרתקת המשלבת תיאוריה וצילום מעשי .

במהלך הקורס נכיר ונשתמש בסוגי ציוד שונים, ענפי צילום מגוונים ונלמד לשלוט במצלמה בצורה מוחלטת המתבססת על הבנה וידע מעמיקים ובנוסף, ניסיון מעשי רב.הקורס ילווה אתכם במסע המרתק של בשבילי עולם הצילום הדיגיטלי. ביחד נכיר את המצלמה הדיגיטלית על חלקיה ונבין כיצד כל אילו ביחד עוזרים לנו ליצור את התמונה הסופית. נלמד מושגי יסוד בצילום : עינית, תריס צמצם,חשיפה, עומק שדה , קומפוזיציה ועוד. נכיר סוגי עדשות שונים ושימושיהם: עדשה רחבה, עדשת טלה, עדשת מקרו . נלמד כיצד לפתח ראיה צילומית, נכיר את חוקי הצילום השונים וגם למה לפעמים כדאי "לשבור" את החוקים, נבין מה הופך תמונה טובה לתמונה מעולה וכיצד אנו יכולים ליצור את ה"וואו" שבתמונה שכזו. נעבור על סוגי צילום שונים: צילום טבע, צילום דומם, צילום ספורט, צילום עיתונאי, צילום מקרו, צילום לילה וצילום אירועים. בכל שיעור ניישם בעבודה מעשית את החומר שלמדנו. נצא ביחד לשטח לצלם, נשתמש בסוגי עדשות וציוד מגוון, נעבור על התמונות בסטודיו ונלמד כיצד ניתן לשפר ולשדרג את התוצאות שלנו. במהלך הקורס גם נערוך הכרות בסיסית עם תוכנות שונות לעיבוד תמונה.

מפרט הקורס:


10 מפגשים בני 3 שעות כ"א.

למפרט הקורס המלא ליחצו כאן